Application SW Engineer III

Kontakty
zaměstnavatel: Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 65000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU :Praha
KONTAKT : e-mail: volna-pracovni-mista@email.cz

Následujíci zkušenosti jsou vítany:
- Dokončené bakalářské stadium v oboru elektrotechniky nebo počítačového inženýrství
- Minimálně 5 let relevatních zkušeností
- Angličtina na úrovni B2-C2
- Zkušenosti s vývojem vestavěného firmwaru v C/C ++
- Schopnost pracovat nezávisle
- Schopnost učit se novým technologiím

Volná místa v okolí Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Náplň práce: práce na stavbach, ve výškách, na lešeni, prašna prace Praxe v oboru výhodou. ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Náplň práce: úklid na stavbach, prašna prace Požadujeme: dobrý zdravotní stav, všeobecnou manuální ...
Praha

Montážní dělníci ostatních výrobků

Kontakt: Konířová Petra, tel.: 736 542 100 Po - Pá 8 - 16 hod. Montážní práce ve strojírenství
Praha

Specialisté v církevní oblasti a v příbuzných oblastech

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Petra Wurmová, tel.: 777301474, e-mail: VM@relo4u.cz Požadavky: - ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: e-mail: dianaholding@seznam.cz
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Praha

volná místa Praha