Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: Jaroslav Tůma
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 17900
Popis pozice
KONTAKT : Jaroslav Tůma, tel.: +420 777 284 628, e-mail: jtuma@tuma-kras.eu

Volná místa v okolí Praha

UKLÍZČ/KA HOTELOVÝCH PROSTOR

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. KONTAKT : Mertlová Iva, tel.: 224 ...
Praha

Pomocní skladníci

Kontakt: e-mail: allsource@centrum.cz Oosbně: Štěpánská 61a, Praha 1 (pá 9-12)
Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

KONTAKT : Mihajlo Tashkovski, e-mail: mihajlosk28@gmail.com Výhodou: zkušenost v přípravné a ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Praha

MVP: Praha Kontakt: Oleksandr Bazarov, tel.: 776759969 (po - čt 10 - 12 h.) nebo osobně na adrese ...
Praha

volná místa Praha

Nahoru