IT vývojář

Kontakty
zaměstnavatel: SAP ČR, spol. s r.o.
pracoviště: Holandská 879, 63900
mzda: od 50000 do 70000
Popis pozice
Vývojář softwaru a pokročilou AJ a vysokoškolským vzděláním.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Volná místa v okolí Brno

Profesionální sportovec - hráč baseballu

Hráč baseballu v české baseballové extralize, zkušenost s profesionálním/vysokoškolským ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

obecní administrativní pracovníci

- administrativní podpora - nutná znalost anglického jazyka 5 týdnů placené dovolené, příspěvek ...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Administrativní podpora zákaznického ...

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

karuselář, soustružník

Kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno