PRAKTICKÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Kontakty
zaměstnavatel: IGF Alzheimer centrum Třebíč s.r.o.
pracoviště: Družstevní 1320, 67401
mzda: od 28000
Popis pozice
V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis a motivační dopis na: kariera@igfac.cz
Požadujeme:
12-ti hodinové směny
psychickou odolnost, samostatnost v rozhodování
zdravotní způsobilost, bezúhonnost
práce s PC
Zaměstnanecké výhody: Zvýhodněné firemní stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění

Volná místa v okolí Třebíč

POMOCNÁ SÍLA PRO ŠICÍ DÍLNU

Vhodné i pro OZZ. Prac. úvazek 20/30 hod.

MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Montáž ocelových konstrukcí.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

STAVEBNÍ DĚLNÍK

Nástup možný ihned. Zodpovědný přístup, zájem o práci. Řidičský průkaz sk. B podmínkou První ...

PEČOVATEL/KA - PRACOVNÍK/CE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE

Požadujeme: kurz "Pracovník v sociálních službách" (lze absolvovat i v průběhu ...

VŠEOBECNÁ SESTRA

Požadujeme: 12-ti hodinové směny osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu ...

volná místa Třebíč