Pomocníci v kuchyni

Kontakty
zaměstnavatel: Su Vuong Quoc
pracoviště: Revoluční 2495, 40001
mzda: od 41500 do 45500
Popis pozice
Náplň práce: Pomoc kuchařům a šéfkuchařům při přípravě jídla, čistění kuchyňských prostorů, příprava, vaření, ochutnávání a ohřívání jednoduchých jídel (asijská kuchyně)

Požadujeme: komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, plynulá vietnamština výhodou

Kontakt emailem: hr1tin@seznam.cz

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Kuchař/ka

Náplň práce: plánování jídel, příprava a vaření potravin (asijská kuchyně) Požadujeme: ...

Automechanik nákladních vozidel

Požadujeme: - vyučení nebo zkušenosti v oboru automechanik, autoelektrikář nebo autoklempíř - ...

Montér a opravář slaboproudých elektrických vedení

Kontakt: na e-mail nebo telefonicky

Masér/ka

Salón provozuje Thajské a Filipínské masáže. Požadujeme: nutnou znalost těchto ...

Mechanik - řidič odtahové služby

Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

Autolakýrník/přípravář autolakovny

Požadujeme: nutná praxe minimálně 2 roky. Kontakt: telefonicky nebo na e-mail.

volná místa Ústí nad Labem