Farmaceuti - lekárník/lékarnice asistent/ka

Kontakty
zaměstnavatel: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
pracoviště: Vodárenská 3653, 27601
mzda: od 40000
Popis pozice
- nutná základní znalost české jazyka, dokončení VŠ vzdělání v oboru farmacie
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené
Kontakt: osobní kontakt po- pá 9:00-16:00 v lékarně Dr.Max v Tescu
telefonicky 9:00-16:00

Volná místa v okolí Hořín

Masér/ka thajských masáží

- certifikát - thajské masáže, Bangkok, Chiang Mai Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Dělníci v oblasti výstavby budov

- požadujeme zkušenost + praxe s designovými stěrkami Kontakt: telefonicky 10:00-16:00

Požadavky: dobrý zdravotní stav, práce ve výškách, pomocné a stavební práce, manuální ...

Všeobecné sestry bez specializace

- odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. - nadstandardní přístup ke klientům/pacientům - ...

Svářeči

Kontakt: telefonicky 8:00-18:00

Operátor/ka v textilní výrobě - švadleny nebo šičky

- požadujeme manuální zručnost a chuť učit se novým věcem a technologiím. Není nutné být vyučen v ...

volná místa Hořín