Stavební dělník - Montážní dělník

Kontakty
zaměstnavatel: MiMa - Tex s.r.o.
pracoviště: Dubnická 296, 76502
mzda: od 20000 do 28000
Popis pozice
Stavební dělníci - montáže ocelových konstrukcí a jiné, ubytování zajištěno.
Místo výkonu práce - dle zakázek zaměstnavatele, celá ČR. V současné době zakázky převážně ve Zlínském kraji.
POZN: Zájemci se hlásí tel.

Volná místa v okolí Zlín

Automechanici - rozebírání autodílů

Rozebírání, demntáž autodílů. Zkušenost z oboru automechanika (praxe). Kontaktujte emailem nebo ...

Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů

Opravářské práce - autobus, truck Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené.

Karosáři, klempíři

Karosářské práce - autobus, truck Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 25 dní dovolené.

Pomocní opraváři autobusů, trucků

Obsluha CNC fréz (3os-5os)

Požadavky: Částečná znalost programování (Heidenhain výhodou), strojírenské vzdělání výhodou, ...

Prodavač/ka

Komunikativnost, příjemné jednání, ochota učit se, pracovní doba i každá druhá sobota (9-12h), ...

volná místa Zlín