TESTER

Kontakty
zaměstnavatel: Etnetera a.s.
pracoviště: Jankovcova 1037, 17000
mzda: od 28000 do 45000
Popis pozice
- připravuje podklady pro testování aplikace
- řádně testuje aplikace a projekty dle zadání a projektové dokumentace

Volná místa v okolí Praha 7

Technik, Elektromontér

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

nutná znalost práce na PC, jazyky angličtina, němčina, ruština, ukrajinština vítány

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Požadujeme znalost a zručnost při tradičních thajských masážích, osvědčení v oboru nutné. Základy ...

Salesforce Marketing Cloud Consultant

Odborné znalosti budou testovány během přijímacího řízení. Nutná znalost anglického jazyka bez ...

Pomocníci v kuchyni

Staffing manager - systémový analytik

volná místa Praha 7