vrátní

Kontakty
zaměstnavatel: 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 112.5
Popis pozice
Kontakt: Palečková Eva, tel.: +420 604 604 830 Po - Pá 8:00 - 16:00, e-mail: kariera@1lb.cz

Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:
Bezúhonnost - výpis z rejstříku trestů
Spolehlivost, komunikativnost, chuť do práce
Základy PC

Nabízíme:
HPP nebo zkrácený pracovní úvazek 30 h/týden
Stálé zaměstnání na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem
Fyzicky nenáročnou práci
Náplň práce:
12 hodinové směny - denní/ noční
Pochůzková činnost
Evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
Ovládání závory

Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek, stálé zaměstnání ve stabilní společnosti, mzda k 15. dni v měsíci

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Praha

Obsluha Autojeřábu

Firma se specializuje na provádění vodohospodářských a pozemních staveb, na výstavbu inženýrských ...
Praha

Kurýři na kole či autem

Praha

Pracovníci ostrahy, strážní

Místo výkonu práce - adresa: Praha Křeslice, stavba
Praha

Stavební přípraváři

Praha

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Aktivní přístup k práci, technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost, profesionalitu, znalost ...

volná místa Praha