Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Kontakty
zaměstnavatel: PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 54000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : ALENA VOBEJDOVÁ, e-mail: cz_infokarta@pc.com

VELMI DOBRÁ ÚROVEŇ AJ JAZYKA MLUVENOU I PÍSEMNOU FORMOU VÝHODOU.

PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOST V MEZINÁRTODNÍ

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Pomocní skladníci

Povolení k zaměstnání dle §97 d) Kontakt: e-mail: slamar.services@seznam.cz
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kontakt: Volodymyr Romanyshyn, tel.: 608807774 10 - 11 hod.
Praha

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

KONTAKT : Sobek Martin, tel.: 702050813, e-mail: martinsobek@seznam.cz Nutná znalost práce na PC, ...
Praha

Povolení k zaměstnání dle §97 d) Gallová, tel.: 605 005 550, e-mail: bratri@gallove.cz
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Vhodné i pro občany z Ukrajiny s přidělenou dočasnou ochranou. MÍSTO VÝKONU : obec: Praha - pobočky ...
Praha

volná místa Praha