Aviation Specialist/ Load Controller

Kontakty
zaměstnavatel: Air Dispacht (CLC) s.r.o.
pracoviště: Aviatická 1048, 16100
mzda: od 30500 do 32000
Popis pozice
Zájem o letectví. Základní logické uvažování a schopnost analýzy dat. Ochota pracovat na směny - většinou 12-ti hodinové směny. Anglický jazyk na dobré úrovni, komunikace na každodenní bázi.
Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, Bonusy/Prémie, Příspěvek na penzijní připojištění, Multiposrt karta, Flexipasy, Příspěvek na dopravu, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Volná místa v okolí Praha 6

Pomocní kuchaři

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

skladníci

Kontakt: tel.: 734 829 465 út a čt 13-15:00 hodin Požadujeme - předložit výpis z RT. Fyzicky ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

pomocné stavební práce

§97 d) bonusy do 1500Kč

volná místa Praha 6