Projektanti dopravních staveb

Kontakty
zaměstnavatel: DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s.
pracoviště: K Majáku 5001, 76001
mzda: od 30000 do 45000
Popis pozice
Střední průmyslová škola stavební, VŠ stavebního směru.

Výhody: týden dovolené navíc, stravenkový paušál.

Volná místa v okolí Bohuslavice u Zlína

Zedníci

Povolení k zaměstnání dle §97 d) Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené.

Tesaři

Stavební dělníci

Obsluha CNC strojů

Nástup možný dle dohody Obsluha 5-ti osého obráběcího centra HERMLE, kusová výroba vstřikovacích ...

Mechanici a opraváři osobních automobilů.

V případě zájmu kontaktujte osobně, e-mailem, telefonicky.

Vedoucí týmu instalatérů

NÁPLŇ PRÁCE Tato pozice je ideální pokud máte zkušenosti v oboru "instalatér" nebo projektant TZB a ...

volná místa Bohuslavice u Zlína