Mechanici a opraváři motorových vozidel

Kontakty
zaměstnavatel: AG Experts s.r.o.
pracoviště: Pod Brentovou 617, 15000
mzda: od 23000 do 38000
Popis pozice
Společnost se zabývá montáží autoskel do všech vozidel a administrativní pracovník by zajišťoval zejména tyto činnosti:
- zajišťování klientské telefonní linky,
- prověřování událostí na pojišťovnách (e-mail, telefon),
- fakturace + vystavení pokladních dokladů k pojistným událostem pro partnerské opravny (práce na PC),
- likvidace zrealizovaných událostí,
- vymáhání pohledávek ( identifikace částky, dlužníka, výzvy, předávání soudu ),
- kontrola a zakládání vystavených dokladů pro archivaci.
Požadavky na uchazeče: pečlivost, samostatnost, výborná komunikace.
Fond zaměstnaneckých výhod, sociální systém

Volná místa v okolí Praha 5

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: Spálenková, e-mail: marketa.spalenkova@lkq.cz

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

§97d

Ostatní uklízeči a pomocníci

práce je vykonávána v pozdních odpoledních hodinách a o víkendech ubytování

Správci objektů

Technolog/přípravář

Kontakt:klara.konecna@hoctief.cz Upřesňující informace: Požadujeme : praxe v oboru, samostatnost, ...

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Kontakt:p.pipkova@senecura.cz Speciální vízum - dle § 97 písm.d)

volná místa Praha 5