Fyzioterapeuti

Kontakty
zaměstnavatel: BACHYT s.r.o.
pracoviště: Sokolská 771, 27713
mzda: od 20000 do 35000
Popis pozice
Povolení k zaměstnání dle §97 d)
- znalost anatomie a psychologie člověka
- dobrý zdravotní stav, ochota pracovat o víkendech, znalost ruského a kazašského jazyka vítána
Kontakt: e-mailem

Volná místa v okolí Kostelec nad Labem

Prodavači smíšeného zboží

- zvedání břemen nad 20kg, znalost vietnamského jazyka výhodou Kontakt: telefonicky

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

- práce na dvě směny 1. směna - 5:15 - 17:15 2. směna - 17:15 - 5:15 Kontakt: osobně - WAVIN ...

Prodavači v prodejnách

Upřesňující údaje: vietnamština výhodou

Operátor linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování polystyrénu

Operátor linky XPS - - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z polystyrénu náplň práce: - ...

Stavební dělník

Práce na stavbě

Řidič zemědělských vozidel - pracovník rostlinné výroby

Upřesňující údaje: Požadujeme řidičský průkaz skupiny T.

volná místa Kostelec nad Labem