Operátor linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování polystyrénu

Kontakty
zaměstnavatel: Styrotrade, a.s.
pracoviště: Zlonínská 99, 25063
mzda: od 26000 do 31000
Popis pozice
náplň práce:
- obsluha počítačem řízených výrobních linek na výrobu a řezání polystyrénu
- kontrola kvality výrobků
- vyplňování podkladů z výroby
nabízíme:
- práci na moderních výrobních linkách
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- plný pracovní úvazek ve 2 směnném provozu
- nástupní plat od 130,- do 190,- Kč/hod.
- plus další benefity - stravenkový paušál 115kč/směna, odměny za splněnou docházku
- 25 dnů dovolené
- možnost získat průkaz řidiče VZV
- místo vhodné i pro absolventy
požadujeme:
- pečlivost při dodržování výrobních postupů
- zkušenost s obsluhou VZV a obsluhou a údržbou výrobních linek je vítána
- samostatnost a odpovědný přístup k práci
Životopis posílejte na e-mail: katerina.cajkova@styrotrade.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru

Volná místa v okolí Čakovičky

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Upřesňující údaje: Ruční manipulace se zbožím, výrobky, materiálem, obaly a surovinami do 15 kg ...

Operátoři linky XPS - obsluha extruderu

náplň práce: - obsluha procesní nebo balící linky na výrobu XPS - kontrola kvality výrobků, - ...

- vedoucí směny na výrobní lince - obsluha extruderu pro výrobu XPS (extrudovaného polystyrenu) - ...

Stavební dělník

Zlonín

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů

§97 písm. d)

Ostatní pracovníci povrchového čištění budov

Kontakt: telefonicky 8:00-17:00, životopisy zasílejte e-mailem
Neratovice

volná místa Čakovičky