Svářeči

Kontakty
zaměstnavatel: Unihal s.r.o.
pracoviště: tř. Tomáše Bati 1766, 76502
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: Svařování ocelových konstrukcí

Požadavky: vyučený zámečník, svářečský průkaz, svařování CO2, praxe 5 let se svařováním ocelových konstrukcí, nejlépe bydliště Otrokovice a okolí, orientace ve výkresové dokumentaci

výhody:
Odměny z úkolu, přátelský kolektiv, zaučení, svářečské kurzy.

V případě zájmu kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Volná místa v okolí Otrokovice

Gumař divize výroba

Mechanici

Mechanické opravy forem, dokončovací práce po strojním obrábění, jehlení a příprava k expedici. ...

Pomocní dělníci

Geodet/-ka - zpracovatel geometrických plánů

Náplň práce: zpracování geometrických plánů, práce pro katastr nemovitostí. Práce v kanceláři i v ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Práce a řízení motorového vozíku ve skladech pro společnost BC Logistics s.r.o. Zaměstnanecké ...

volná místa Otrokovice