Pracovník přípravy a obsluhy v rychlém občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: BBR - Letná s.r.o.
pracoviště: Dukelských hrdinů 974, 17000
mzda: od 23640 do 25000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU : Bageterie Boulevard, Dukelských hrdinů 974/16, Praha 7
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Gabriela Křečková, e-mail: gkreckova@bbrh.cz

Náplň práce: práce v kuchyni - příprava baget, salátů, úklid. Práce u pokladny: obsluha zákazníků, práce na pokladně, úklid.

Znalost českého jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni.

Volná místa v okolí Praha 7

Vedoucí směny v rychlém občerstvení

MÍSTO VÝKONU : Bageterie Boulevard, Letenské náměstí 748/6, 170 00, Praha 7 - Holešovice KONTAKT ...

Kontaktní osoba: Gabriela Křečková, e-mail: gkreckova@bbrh.cz

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Kuchař - Kuchařka

Upřesňující informace: praxe v kuchyni min. 2 roky schopnost samostatně připravovat pokrmy podle ...

Technici, Elektromontéři

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

požadujeme obchodní dovednostu, základní znalosti cukrářských výrobků, nabizime práci v rodinné ...

volná místa Praha 7