Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: INSTAL-PROGRES s.r.o.
pracoviště: Rižská 1580, 10200
mzda: od 23640
Popis pozice
tel.: 777749699 po, st 12-15:00 hodin

Spolehlivost , ćasova flexibilita, samostatny aktivni pristup.
Dobry zdravotnf stav,zodpovednost, bezuhonnost. Ukrajinsky jazyk na komunikativni urovni.

Kontakt předem objednat po telefonni domluve.

Volná místa v okolí Praha 4

Zdravotní sestra ve třísměnném provozu

Kontakt: e-mail: medicentrum.praha@seznam.cz Dvousměnný pracovní režim v nepřetržitém provozu.

Ostatní uklízeči a pomocníci

- Znalost jazyků: Ukrajinština výhodou ,Čeština Dovolena 30 dnů , karierni rust

Agile Portfolio specialista

Místo výkonu: Vyskočilova č.p. 1442/1b, Praha 4 Kontakt: e-mail: ...

Kadeřníci

Požadujeme: - Min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz v oboru ...

Technici počítačových sítí a systémů

Hledáme nadšence do oblasti vývoje webových aplikací na pozici JUNIOR+ / MEDIOR FRONTEND ...

volná místa Praha 4