Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakty
zaměstnavatel: LEATHER BOX, s.r.o.
pracoviště: Melantrichova 470, 11000
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt : ŠIMKOVÁ IVANA, tel.: 602 627 967 - po-čt - 11-14h
POHOVOR PO TEL. DOMLUVĚ. PRAHA 1.

HLEDÁME SPOLEHLIVÉ PRACOVNÍKY DO NAŠEHO OBCHODU SE ZLATÝMI ŠPERKY. VÝPIS RT. POMOCNÉ PRÁCE (číštění, údržba skleněných vytrín, čištění a leštění zboží, označování šperků).

HMOTNÁ ZODPOVĚDNOST.

ZAM. VÝHODY : OSOBNÍ OHODNOCENÍ, OBĚDY.

Volná místa v okolí Praha 1

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

ŠKOLA S MASÉRSKÝM KURZEM AKREDIT. MŠMT ČR - thajské masáže - práce o sobotách a nedělích

kontakt : Thi Nga Nguyen pohovor : od 10:00 Malá Štupartská 636/5, 110 00, Praha 1 - Staré ...

Pomocní kuchaři

kontakt: singh@mojejidlo.cz

Quality Assurance Coordinator

KONTAKT : Marie Tomašková, e-mail: mtomaskova@primerevenue.com Požadujeme: " Minimálně 4 roky ...

Péče a komunikace se zákazníky

Kontakt tel.: 734101876

vývojář

MÍSTO VÝKONU : Opletalova č.p. 1418/23, Nové Město, 110 00 Praha 1 KONTAKT : Pavel Kohout, e-mail: ...

volná místa Praha 1