Lektor anglického jazyka na úrovni native speakera

Kontakty
zaměstnavatel: Marché Montessori
pracoviště: Na hřebenech I 1196, 14700
mzda: od 18900 do 35000
Popis pozice
Místo výkonu práce: K trnkám č.p. 2135/6
Modřany
143 00 Praha 412

a Na Hřebenech I.1196, Praha 4 - Kavčí Hory

Kontakt: tel.: 608441344 9-17 hodin, e-mail: info@skolyavida.cz

Volná místa v okolí Praha 4

Senior Tester (Senior QA Designer)

Kontakt: dana.krejsova@guidevision.cz Požadavky: Požadavky: Angličtina pokročilá Zkušenosti s ...

Technický konzultant ServiceNow (SN Consultant)

Kontakt: dana.krejsova@guidevision.cz Požadavky: Požadavky: Angličtina středně pokročilá Znalost ...

Montéři sendvičových panelů

Místo výkonu práce: s činností v rámci ČR Kontak: tel.: 724078587 (kdy: 6-14:30 hodin), e-mail: ...

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Kontakt: e-mail: logistikservis@seznam.cz

Pomocní skladníci

Kontakt :e-mail: logistikservis@seznam.cz, tel.: 777996407

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

volná místa Praha 4