Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: RICHMAN BAR s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Richman Nikol, e-mail: nikol@richman.help

Kuchař v RICHMAN BUSINESS BAR - sushi, italská, mezinárodní a středomořská kuchyně.

AJ, RJ výhodou.

Zkušenost s italskou a/nebo mezinárodní a/nebo středomořskou kuchyní a/nebo sushi výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní kuchaři

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Richman Nikol, e-mail: nikol@richman.help Pomocný kuchař v RICHMAN ...
Praha

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Správce objektu - údržbář

- znalost AJ výhodou - výpis trestního rejstříku - podmínkou - zodpovědnost, zručnost - dobra ...
Praha

Praha

Izolatéři

Kontakt: tel.: 271720001, e-mail: izostok@izostok.cz ŘP - B výhodou Praxe v oboru izolací PVC,AP ...
Praha

volná místa Praha