Svářeči

Kontakty
zaměstnavatel: Schäfer - Menk s.r.o.
pracoviště: Přeštínská 1415, 15300
mzda: od 35000 do 45000
Popis pozice
Kontakt:e-mail: d.bizkova@schmenk.cz
Upřesňující informace:
Požadujeme:praxe se svařováním CO2, znalost výkresové dokumentace.
Zaměst.výhody:
příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na ubytování či dopravu, 5 týdnů dovolené

Volná místa v okolí Praha 5

Master Data Management Lead

Kontakt: e-mail: vaclav@expatconsulting.cz Upřesňující informace: Odborné znalosti budou testovány ...

Pomocníci v kuchyni

Kontakt:sekretariat@ctca.cz Upřesňující informace: Výhoda: znalost čínského jazyka.

Kontakt:., e-mail: sekretariat@ctca.cz Upřesňující informace: Výhoda: znalost čínského jazyka

Hlídači parkovišť a tržišť

Kontakt:smirnov@fixparking.cz

obsluha čerpací stanice

Kontakt:e-mail: martinchudek@atlas.cz Upřesňující informace: Kontakt:tel.: 603 271 545/všední dny ...

Prodavači

Kontakt:tel.: 728 515 173, e-mail: info@baldinini.cz Upřesňující informace: Jazyková vybavenost - ...

volná místa Praha 5