Manipulační dělníci ve výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: TNX Servis s.r.o.
pracoviště: Větrný Jeníkov 167
mzda: od 19500
Popis pozice
Jedná se o kontrolu dveří, zárubní a lišt. Těžká fyzická práce, břemena 20 kg. V celém provozu je zákaz kouření. Pracovní doba je Po-So, 6-14, 14-22hod.
První kontakt telefonicky Po-Pá od 8:00 do 15:00.

Volná místa v okolí Ústí

Učitel,- ka 1. stupně ZŠ

Hledáme učitele/ učitelku msamostatně pracující s dětmi na vesnické škole. Požadujeme: iniciativní ...

Obsluha čerpací stanice

Práce s hotovostí, znalost cizího jazyka výhodou.
Vystrkov

Technik míchárny barev

Požadujeme: - jazykové požadavky: anglický jazyk + portugalský nebo italský jazyk (výhodou) - ...

Specialista/ka zahraničního obchodu v oblasti výroby a zpracování kůží

Jazykové požadavky: Anglický jazyk, Portugalština, Španělština Znalost výroby a zpracování ...

Montážní dělníci výrobků ze dřeva

První kontakt e-mailem.

volná místa Ústí