Technologist- Designer

Kontakty
zaměstnavatel: ADLER Czech, a.s.
pracoviště: Prosecká 855, 19000
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: e-mail: pavla.sklenarova@malfini.com

Upřesňující informace:
Požadujeme:
- VŠ vzdělání textilního směru.
- Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe nebo vzdělání.
- Znalost AJ (úroveň min. B1)
Náplň práce:
- Spolupracuje při vývoji stávajících / nových produktů v portfoliu produktů.
- Zpracovává technické dokumentace a připravuje podklady pro výrobu.
- Komunikuje s dodavateli.
- Kontroluje a testuje vzorky a vyhodnocuje kvalitu produktů.
- Pracovní cesty do zahraničí (Asie).

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 25 dnů dovolené, prodej výrobků za zaměstnanecké ceny, pitný režim a ovoce zdarma.

Volná místa v okolí Praha 9

Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakt: tel.: 776643330 Po-St 9:00 - 12:00

Zdravotní laboranti

Kontakt: Kůrková Iveta, tel.: 739 607 546, e-mail: iveta.dousova@anygence.com Spolupráce na ...

vyhodnocování vzorků, příprava zpacování materiálu admin. práce

Pomocní pracovníci ve výrobě

Kontakt:e-mail: fenixmetalgroup@gmail.com

Zubní lékaři

Kontakt: e-mail: kancelarsc@gmail.com

autoklempíři

Kontakt: tel.: 602304300, e-mail: tuma@autoturman.cz, nebo osobně na adrese: AUTO TUMAN s.r.o. Ke ...

volná místa Praha 9