Assistant Front Office Manager/ Guest Relations

Kontakty
zaměstnavatel: Bohemia Properties a.s.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 28000
Popis pozice
Kontakt: Karbullková Michaela, tel.: 266 133 004 od 9:00 - 15:00, e-mail: hr@hotelduo.cz

Znalost práce na PC - MS Office
Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, další jazyk výhodou
Předchozí praxe není nutná, ale je vítána
Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
stabilní pracovní prostředí
atraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkov
závodní stravování
zaměstnanecké slevy na služby hotelu

Volná místa v okolí Praha

Pracovníci montovaných staveb

Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Povolení k zaměstnání dle §97 d) Kontakt: tel.: 776 005 864 (volejte od 10:00-17:00 hod. ...

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Kontakt: Poděbradská Lucie, e-mail: lucie.podebradska@cz.mcd.com MVP: Praha Dobrá znalost alespoň ...
Praha

Kontakt: tel.: 776643330 Po-St 9:00 - 12:00
Praha

Specialisté podpory podnikání, správci projektů

Požadujeme znalost buď ruštiny nebo jiného východoslovanského jazyka na úrovni rodilého mluvčího a ...
Praha

volná místa Praha