StP Purchase Request and Vendor Master Data Associate

Kontakty
zaměstnavatel: Dixons Carphone CoE, s.r.o.
pracoviště: Příkop 843, 60200
mzda: od 27000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Níže uvedené dovednosti jsou vítány:
- předchozí praxe na obdobné pozici
- pokročilá znalost anglického jazyka

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt telefonicky 8-14 hod. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Strojírenští kovodělníci

Požadujeme dobrý fyzický stav. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem. Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování Souhlas zaměstnavatele se ...

Lead Mask/Layout Design

První kontakt e-mailem. Následujíci zkušenosti jsou vítány: - znalost anglického jazyka minimálně ...

Montér kovových konstrukcí

Kontakt e-amilem. Požadujeme manuální zručnost, zkušenosti na obdobné pozici vyhodou, spolehlivost, ...

volná místa Brno