Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Kontakty
zaměstnavatel: URSUS Consultation Center s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 24100
Popis pozice
RJ, AJ- aktivní (další jazyk výhodou), zastupování organizací na jednáních, konferencích, seminářích, veřejných slyšeních a fórech, příprava zpráv a informací, příprava prezentací, komunikace se zákazníky, znalosti programů Word, Excell, internet, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, služební cesty.

Volná místa v okolí Praha

Strojírenští kovodělníci

Kontakt: e-mail: skcentral@email.cz
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakt: e-mail: blitztransport@email.cz Znalost ruského a ukrajinského jazyka výhodou.
Praha

Svářeči

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

Požadujeme pružnou pracovní dobu - znalost AJ výhodou - Bezúhonnost – předložit výpis z rejstříku ...
Praha

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví

Místo výkonu práce Praha. Prvotní kontakt emailem - HALYNA PYNDZYN - anilag@centrum.cz nebo ...
Praha

volná místa Praha