Elektromechanik - automatizace

Kontakty
zaměstnavatel: HAHN AUTOMATION, s.r.o
pracoviště: Klostermannova 1000, 25082
mzda: od 35000 do 55000
Popis pozice
Upřesňující údaje:
- montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek, montáž mechatronických komponent vč. funkčních zkoušek, pneumatické a elektrické instalace sestav, servis u zákazníka
- vzdělání elektro zaměření (mechatronik, automatizace, mechanik elektronik - automatizační technika, apod.), znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., pokročilé znalosti a zkušenosti v oblasti strojírenství a automatizace výhodou, znalost anglického či německého jazyka výhodou (možnost zaškolení v centrále v DE, spolupráce na mezinárodních projektech), řidičský průkaz B

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření MultiSport karta,

Volná místa v okolí Dobročovice

Projektový/á a servisní inženýr/ka pro automatizace

- Znalost odborných pravidel, předpisů a norem - Čtení technických výkresů - Ochota pravidelně ...

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Šič/ka

Upřesňující údaje: - znalost AJ výhodou - výpis z RT podmínkou - zodpovědnost, zručnost - dobrá ...

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Dělníci v oblasti výstavby budov

Úvaly

volná místa Dobročovice