Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Oracle Global Services Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Kontakt:cz-fmoracleimmigration@kpmg.cz
Upřesňující informace:
- požadované vzd..lání v oblasti vývoje softwaru, po..íta..ových sítí a p..íbuzných
- nutnost zkušeností s vývojem komplexních systém.. a aplikací a zkušeností ve
vývoji s Java a JVM
- požadované znalosti HTTP, HTTP 2, REST a NoSQL databází

Volná místa v okolí Praha

Obchodní zástupci

Kontakt: e-mail: cz-fmoracleimmigration@kpmg.cz Upřesňující informace: - prodej služeb zákazníkům ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakt:e-mail: narodova09@mail.ru Upřesňující informace: Uchazeč bude vykonávat jednoduché ...
Praha

Pomocní kuchaři

Změstnavatel má specifické požadavky. Komunikace s vedením restaurace bude probíhat v anglickém ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

Kontakt:e-mail: info@abrihotel.cz
Praha

Řidiči nákladní automobilů, tahačů a specialních vozidel

Kontakt: Sardar Mammadli, e-mail: Leader20056@gmail.com Místo výkonu práce: Praha, EU
Praha

Malíři interiérů

Praha

volná místa Praha