Manipulační dělník ve výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: VSNS - PRACE s.r.o.
pracoviště: Průmyslová II 917, 38301
mzda: od 18900
Popis pozice
Manipulace s železem

Kontakt:
Stan Nataliya, e-mail: vsnsprace@seznam.cz, 774441977

Volná místa v okolí Záblatí

Montážní dělník elektrických a energetických zařízení

Možnost zaučení. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky - Fidler Zdeněk, tel.: 722 031 710, e-mail: ...

Zedník

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky - Fidler Zdeněk, tel.: 722 031 710, e-mail: info@plot-team.cz

Svářeč

Možnost zaučení. První kontakt: telefonicky - Hrubec Jan, tel.: 606634112

Stavební dělník

Zam. výhody: doprava do práce a zpět, zajíštění ubytování Kontakt: osobně, e-mailem a telefonicky ...

Montážní dělník/obsluha strojů

Požadavky: možnost pracovat na 3 směny, gramotnost (znalost psaní a čtení) dobrý zdravotní stav - ...

Pomocný dělník ve výrobě

kontakt: e-mailem - Tyvonyuk Serhiy, tel.: 771 174 532, e-mail: montrablanno@gmail.com

volná místa Záblatí