hutník neželezných kovů - obsluha nakladače

Kontakty
zaměstnavatel: EVRAZ NIKOM, a.s.
pracoviště: Pražská 900, 25210
mzda: od 27500 do 33500
Popis pozice
Pracovní smlouva na dobu jednoho roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Požadujeme:
o Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
o Ochota pracovat v dvousměnném režimu - ranní a odpolední
o ŘP C
o Strojní průkaz na kolové nakladače výhodou
Náplň práce:
o Obsluha kolového nakladače
o Obsluha ostatních zařízení dle pracovních pokynů
o Manuální práce ve výrobě
Dovolená nad rámec Zákoníku práce, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na rekreaci dětí, bonus za odpracované roky

Volná místa v okolí Čisovice

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

výpis RT

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

kontakt: info@ikoz.cz, tel. 739283019 (7-16:00 Hod)

Učitelé na 2. stupni základních škol

rodilý mluvčí pro výuku jazyka anglického

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

stravenkový paušál

hutník neželezných kovů

požadujeme manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost, ochota pracovat v nepřetržitém provozu ...

volná místa Čisovice