Montér kovových konstrukcí

Kontakty
zaměstnavatel: FB LODŽIE s.r.o.
pracoviště: Musilova 1638, 61400
mzda: od 21500 do 27000
Popis pozice
První kontakt e-mailem
Požadavky:
pečlivost, flexibilita, zodpovědnost, loajalita.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Volná místa v okolí Brno

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zedníci

Souhlas zaměstnavatele se zasměstnaneckou kartou.

Montážní dělníci mechanických zařízenÍ, výroba a provoz

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Štukatéři

Pracovní doba přispusobena potřebám zaměstnavatele, dobrý zdravotní stav, flexibilita. Souhlas ...

Kontakt telefonicky po-pá 9-18 hod. Pracovitost, dochvilnost, spolehlivost, samostatnost. Souhlas ...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

volná místa Brno