Operátor potrvainářské výroby

Kontakty
zaměstnavatel: VITANA, a.s.
pracoviště: Mělnická 133, 27732
mzda: od 22000 do 24000
Popis pozice
Požadujeme:
- manuální zručnost, samostatnost
- průkaz řidiče VZV výhodou
- spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
- V souladu s kolektivní smlouvou, závodní stravování, příspěvek na rekreaci, možnost získat 1 týden dovolené navíc, možnost ubytování v podnikové ubytovně v Byšicích.
Kontakt: Lovíšková Renata, tel.: 602 306 252, e-mail: renata.loviskova@orkla.cz, Po - Pá 8 - 15 hod.

Volná místa v okolí Byšice

Operátor potravinářské výroby

Požadujeme:manuální zručnost, samostatnost, průkaz řidiče VZV výhodou , spolehlivost a ...

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

- obsluha zemědělských strojů Požadujeme: dobrý zdravotní stav, kladný přístup k práci, ...

Pomocná síla při prodeji kebabu

znalost arabštinay a francouzštiny výhodou Kontakt: telefonicky 9:00-18:00

Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

Stavební a montážní dělníci

- nabízíme multisport kartu - fyzická zdatnost,manuální zručnost, technické myšlení Kontakt: ...

- fyzická zdatnost,manuální zručnost, technické myšlení Kontakt: osobně ve Všetatech

volná místa Byšice