MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ - Kontakt: telefonicky.

Kontakty
zaměstnavatel: AFINASERVICE, odštěpný závod
pracoviště: Za Dálnicí 510, 26753
mzda: od 18900
Popis pozice
Náplň práce: výroba ostatních dílů pro automobilový průmysl. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, všeobecnou manuální zručnost, spolehlivost, základní + praktická škola. Upozornění: prašná práce. Před osobní schůzkou nutná telefonická domluva, volat v době od 10:00 do 12:00h. Adresa pro osobní schůzku: každé úterý v době od 8:00 - 9:00 hod. na adrese:
Za Dálnicí 510, 267 53 Žebrák

Volná místa v okolí Žebrák

OBSLUHA OSTATNÍCH STROJŮ A ZAŘ. NA VÝROBU ZPRACOVÁNÍ, UCHOVÁNÍ POTRAVINÁŘSKÝCH A

Kontakt: e-mailem či telefonicky.

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ - Kontakt: e-mailem.

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Požadujeme: manuální zručnost, trpělivost, cit ...

SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: e-mailem.

Kontakt: e-mailem.

OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI - Kontakt: telefonicky

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů. Kontakt: telefonicky (pá 14:00-16:00).

SKLÁŘI. Kontakt e-mailem.

Kontakt e-mailem: bugash@email.cz nebo telefonicky.

POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Kontakt e-mailem.

volná místa Žebrák