Obsluha pro rychlé občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: Roj Food s.r.o.
pracoviště: U plynárny 1432, 14000
mzda: od 21300
Popis pozice
Kontakt: e-mail: maskot@seznam.cz
Zvedání těžkých břemen (šiš cca 30kg), praxe výhodou

Zaměstnanecké výhody: strava zdarma

Volná místa v okolí Praha 4

Mezinárodní obchodník se zemním plynem a elektřinou

Kontakt: tel.: 777005799 (volat v pracovní dny 10-14:00 hod.) Požadavky: Vzdělání VŠ (zaměření ...

Support Engineers for Networking, Security, Data Centre Voice/Video

místo výkonu práce: Pikrtova č.p. 1737/1a, 140 00 Praha 4 kontakt: ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: tel.: 770680008 každý čtvrtek od 16-17h. znalost vietnamského jazyka výhodou

Lékaři v gynekologii a porodnictví

Kontakt: e-mail: sarka.simankova@mediconas.cz Upřesňující informace: požadujeme dokončené lékařské ...

specialistka

Stavební dělníci

Kontakt: e-mail: instalace.jhs@seznam.cz

volná místa Praha 4