Dělníci v oblasti výstavby budov

Kontakty
zaměstnavatel: Woux Engineering s.r.o.
pracoviště: Husova 64, 29001
mzda: od 18900
Popis pozice
Rekonstrukce - stavební úpravy domu Husova 64, 290 01 Poděbrady, výstavba plavčíkárny jezero Poděbrady, bytový dům Milovice ul. Rakouská.

Kontaktovat nás můžete telefonicky PO - ČT od 9:00 do 14:00 hod.

Volná místa v okolí Choťánky

Pomocný kuchař/ka

Kontaktovat nás můžete osobně nebo telefonicky od 15:00hod. do 17:00hod.

Kuchař / Pizzař

Kontaktujte nás telefonicky nebo osobně.

Zmrzlinář/ka

Soustružník kovů

Vaší náplní práce bude: výroba nejrůznějších dílů dle výkresové dokumentace na konvenčním ...

PĚSTITELÉ ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN, PRACOVNÍCI V ROSTLINNÉ VÝROBĚ

Pracovní poměr na dobu určitou od 1.12.2021 do 1.12.2022. Práce na poli za každého ...

Kuchař/ka

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: 2 roky praxe v indické a nepálské ...

volná místa Choťánky