Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Damas Engineering Consulting s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000 do 130000
Popis pozice
Kontakt:yana.krych@gmail.com
Upřesňující informace:
Znalost a zkušenost s:
- Java, Java Framework
- Spring, Struts and Java Script
- J2EE architecture
- MS SQL, base knowledge in SQL and XML
- Liferay portal
- Web services, WSDL
- Apache, Tomcat
- anglický a český jazyk slovem I písmem
Výhodou:
- ruský jazyk

Volná místa v okolí Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontakt:e-mail:avintexdevelop@seznam.cz Upřesňující informace: praxe v oboru.
Praha

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Požadujeme ochotu cestovat na pracovní cesty, flexibilitu a pracovitost. Z pozice pracovní náplně ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt: tel.: 603264562 nebo email: paskova@doctus.cz
Praha

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Praha

Pracovníci montovaných staveb

Praha

Pomocní kuchaři

Kontakt:e-mail: hr@deliciabrazil.cz Místo výkonu práce: dle provozen v Praze společnosti podle ŹR.
Praha

volná místa Praha