Automechanici

Kontakty
zaměstnavatel: BusPlan Servis s.r.o.
pracoviště: Řepná 241, 18200
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Spolocnost dovaza vozidla z Turecka a kedze su dane vozidla specificke a nie su prvotne prisposobene na cesky trh, je potreba technickych uprav, ktore zvladaju hlavne turecki odbornici, kedze tieto vozidla poznaju.

Volná místa v okolí Praha 8

Všeobecní administrativní pracovníci

-zpracování objednávek -poštovní korespondence -čeština -ruština

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Nevhodné pro slabozraké Nevhodné pro nevidomé Kontakt e-mailem. Náplň práce - Rozvoz zboží je v ...

Satisfaction assurance agent

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Jazykové požadavky španělština - aktivní portugalština - aktivní

Jazykové požadavky němčina - aktivní

volná místa Praha 8