Obchodní referent/referentka

Kontakty
zaměstnavatel: SKEY trade s.r.o.
pracoviště: Pitterova 2855, 13000
mzda: od 24000
Popis pozice
MÍSTO VÝKONU : Pitterova č.p. 2855/13, Žižkov, 130 00 Praha 3
KONTAKT : GENNADII ILNITSKII, e-mail: gi@klassner.cz

Samostatné práce na počítačích v prostředí databázových systémů, tabulkových
procesorů, textových editorů apod.

Budete mít na práci interní systém prodeje, nákupu a skladování včetně plánování dodávky, plánování, implementace a rozvoj obchodních nabídek elektronických produktů, přípravu nabídek, prezentací a jednání s potenciálními klienty, komunikace přes telefon a e-maily, aktualizace všech přijatých dat v systému a příprava ceníků, budování skvělých partnerských vztahů prostřednictvím pravidelných kontaktů a obchodů.

Jazykové požadavky :English. Výhodou: ruština, němčina.

Volná místa v okolí Praha 3

Ostatní uklízeči a pomocníci

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

MÍSTO VÝKONU : Havlíčkovo náměstí č.p. 700/9, Žižkov, 130 00 Praha 3 KONTAKT : Diego Andrés ...

Obchodní zástupci

Kontakt:tel.: 737 298 026, e-mail: spinar.jiri@gmail.com Upřesňující informace: Zkušený distributor ...

Pomocní kuchaři

jazyk kurdský, arabský výhodou

Pomocníci v kuchyni

tanečníci latinskoamerických tanců

Kontakt:tel.: 721207754 Upřesňující informace: Znalost latinskoamerických tanců - Salsa, Samba, ...

volná místa Praha 3