OBSLUHA RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ

Kontakty
zaměstnavatel: ARTUKLU s.r.o.
pracoviště: Zbožská 519, 28802
mzda: od 18900 do 20000
Popis pozice
Požadujeme: obsluha grilu, tahání těžkých břemen (naskladnění zásob do kuchyně);

Kontaktujte nás osobně, telefonicky nebo e.mailem.

Volná místa v okolí Budiměřice

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, obsluha ve výrobě

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce náročná na ...

Zámečníci strojů

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Brusiči nástrojů a kovů

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Požadavky: praxe výhodou, výborná pracovní morálka, spolehlivost, dochvilnost, chota učit se nové ...

Operátor CNC ohraňovacího lisu

volná místa Budiměřice