Lead Data Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Greenland Commodities s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 90000 do 150000
Popis pozice
Kontakt:tel.: 724303057, e-mail: adelarehackova@greenlandcommodities.com
Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Vzdělání v oblasti informačních technologií / datového inženýrství
o Skvělý time-management a výborné komunikační dovednosti včetně velkého důrazu na detaily, zkušenosti s vedením týmu výhodou
o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Nutná výborná znalost psané i mluvené angličtiny

Náplň práce:

- Vedení týmu datových inženýrů
- Poskytování podpory pro zavádění cloudových obchodních systémů v souladu s budoucími obchodními potřebami společnosti
- Příprava vstupních dat potřebných pro algoritmy, které společnost vyvíjí pro koncové uživatele
- Přispívání k vývoji nových firemních produktů a strategií
- Účast na sběru dat a hlášení v procesu psaní firemních algoritmů
- Při procesu vývoje produktu zajišťovat včasné dokončení produktů a poskytovat měření výkonnosti a kontroly kvality

Volná místa v okolí Praha

Pomocní skladníci

Praha

nepravidelná pracovní doba
Praha

Malíři interiérů

Praha

Ruční baliči, plniči a etiketovači

Kontakt: tel.: 607760154 10-12 hod.
Praha

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakt: tel.: 602 200 930, e-mail: rkikt@outlook.com Upřesňující informace: Potřebujeme odborné ...
Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Praha

volná místa Praha