Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakty
zaměstnavatel: Catering Aromi s.r.o.
pracoviště: náměstí Míru 1234, 12000
mzda: od 23640
Popis pozice
kontakt: e-mail: jelinkova@lacollezione.cz
Upřesňující informace:
základní komunikace v českém jazyce, zdravotní průkaz.

Volná místa v okolí Praha 2

zdravotní sestra

Místo výkonu práce Londýnská č.p. 160/39, Praha 2. prvotní kontakt emailem ...

Pomocní kuchaři

Presales Engineer

Kontakt: e-mail: mak@cybot.com Upřesňující informace: Plynulá angličtina slovem i písmem - ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakt e-mailem nebo telefonicky. Diplomovaný masér thaijské masáže, praxe v Thajsku, znalost ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

kontakt: e-mail: misajel@seznam.cz požadavky: základní komunikace v českém jazyce

Číšníci a servírky

volná místa Praha 2