speciální pedagog

zaměstnavatel: Základní škola speciální Diakonie ČCE Merklín
pracoviště: Husova 346, 33452
mzda: od 20000
Popis pozice
Odpovídající vzdělání podle zákona č.563/2004Sb.

Volná místa v okolí Buková

opravář

Možnost přesčasů a přidělení bytu.. Podmínkou je svářečský průkaz.

traktorista-krmivář

Místo výkonu Ptenín, ŘP sk. T, práce 6 dní v týdnu, možnost získání bytu, práce i pro rodinu.

Učitelé na 2. stupni základních škol

výuka AJ - 3 hodiny týdně, výchova ke zdraví - 3 hodiny týdně, od nového školního roku (1. 9. 2024) ...

Bezpečnostní pracovník/pracovnice

Co Vám můžeme nabídnout: · Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti · Práci, kde jste ...

Účetní všeobecní

Co požadujeme : SŠ vzdělání ekonomického případně zemědělského zaměření, spolehlivost, ...

Hlavní účetní

Znalost vietnamštiny výhodou Vzdělání: Absolvent VŠ účetnictví. Telefonický a osobní kontakt.

volná místa Buková