Office manager

Kontakty
zaměstnavatel: Smile Expo s.r.o.
pracoviště: Thámova 166, 18600
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 25000
Popis pozice
Místo výkonu práce Thámova č.p. 166/18, Praha 8. Prvotní kontakt emailem hr@smiletech.email
- Jazykové požadavky: ČJ, Angličtina, Ruština
- MS Office, rychlá orientace v digitálních technologiích obecně
- výborné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování, samostatnost
- schopnost hledat řešení problémů, umět si poradit, flexibilita, systematičnost
- odpovědnost za svoji práci

Volná místa v okolí Praha 8

Karosáři a autoklempíři

Head of Talent

Kontakt: e-mail: marie.kaprasova@rossum.ai Anglický jazyk - aktivní

AI Product Manager

Special Projects Hacker

Customer Solution Specialist

Kontakt: Kaprasová Marie, tel.: 777 867 913, e-mail: marie.kaprasova@rossum.ai Anglický jazyk ...

Senior Research Engineer

volná místa Praha 8

Nahoru