Front-End Platform Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Ataccama Software, s.r.o.
pracoviště: Sokolovská 685, 18600
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 35000 do 200000
Popis pozice
Uvítáme:
- Zkušenost s vývojem softwaru nebo jeho provozem
- Znalost anglického jazyka
- Znalost ruského jazyka výhodou
- Zkušenost s TypeScriptem, Reactem, MobX a GraphQL/Apollo

Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení

Volná místa v okolí Praha 8

Technical Account Manager

Kontakt: e-mail: marie.kaprasova@rossum.ai Anglický jazyk - aktivní

Frontend Engineerr

DevOps Engineer

Partnership Manager Technology

Kontakt: e-mail: marie.kaprasova@rossum.ai Anglický jazyk - aktivní NÁPLŇ PRÁCE - Manažer ...

Product Manager

Python Developer

Kontakt: e-mail: marie.kaprasova@rossum.ai Anglický jazyk - aktivní *zkušenost s navrhováním a ...

volná místa Praha 8

Nahoru