OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: PAC Hořovice s.r.o.
pracoviště: Masarykova 153, 26801
mzda: od 20800
Popis pozice
Nabízíme: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Felbabka

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - Kontakt: telefonicky.

Vietnamský jazyk výhodou. Jedná se o fyzicky náročnou práci - prodejna smíšeného zboží. Otevírací ...

ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH - KOORDINÁTOŘI - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

Náplň práce: úředníci ve skladech - evidence a skladování, pořizování jednoduchých ...

OBSLUHA OSTATNÍCH STROJŮ NA VÝROBU POTRAVIN - Kontakt: e-mailem.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, věrnostní a jiné benefity. Kontakt: telefonicky.

VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: e-mailem.

Nástupní plat dle zkušenosti uchazeče. Konktakt: e-mailem.

SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky (Po-Pá 8:00-16:00

Kontakt telefonicky (PO- PÁ 8:00 - 16:00).

volná místa Felbabka