Pomocný pracovník restaurátorské dílny

Kontakty
zaměstnavatel: Rekonstrukce památek s.r.o.
pracoviště: Bartolomějská 223, 28401
mzda: od 22000
Popis pozice
Pomocné práce při odborné řemeslné práci v truhlářské výrobě.
V případě zájmu POUZE pište na uvedený email.

Volná místa v okolí Malešov

Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Požadujeme: zdravotní průkaz. V případě zájmu pište na uvedený e-mail

Dělníci

Dělník v dřevozpracujícím závodu. Požadujeme: komunikační znalost v Čj nebo Rj, fyzická zdatnost. ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Certifikované thajské masáže. V případě zájmu pište na uvedený e-mail.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

V případě zájmu volejte na uvedené číslo.

Švadlena

Hledáme uchazeče na pozici švadlena do atelieru Fashion MAM, jsme výrobci dámské a dětské módy, ...

Technici počítačových sítí a systémů

Co budete dělat: o Budete navrhovat design, spravovat data, informace a vyvíjet reporty pomocí ...

volná místa Malešov