Vývojáři softwaru

Kontakty
zaměstnavatel: Semrush CZ s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 65012
Popis pozice
Kontakt: e-mail: job.listing.cz@semrush.com

Vysokoškolstké vzdělání výhodou v oboru informatiky a výpočetní techniky. Zkušenosti na obdobné pozici v nadnárodní společnosti výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Programátoři počítačových aplikací

Kontak: Hacmacová Irena, e-mail: irena.hacmacova@myq-solution.com Název pozice v pracovní smlouvě: ...
Praha

Pomocní skladníci

Kontakt: Harasym Mykhailo, tel.: 727 970 821 Út-Čt: 12:00 - 16:00, e-mail: admin@hermanclean.cz ...
Praha

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení

Kontakt: 777 323 209 ŘP sk. B,C,D,CE Jazykové požadavky: český jazyk, ruský jazyk, ukrajinský jazyk.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontakt: 778098099
Praha

Kontakt: e-mail: job.listing.cz@semrush.com Výhodou: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého ...
Praha

Kontakt:e-mail: info@rekolux.cz
Praha

volná místa Praha