Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: BAUCOMP s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Repetskyy Volodymyr, tel.: 608068730, út+čt 9-11 Žerotínova 39, Praha 3

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Dobrý zdravotní stav. Práce i o víkendech. Namáhavá fyzická práce v prašném prostředí. Výpis TR.

Volná místa v okolí Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Požadované vzdělání minimálně nižší střední odborné.
Praha

Praha

Kontakt: Pytskiv Igor, tel.: 776 160 266 PO - ST, osobně na adrese Rýmařovská 561, Praha 9 Po - ST ...
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakt: Voloshyn Nadiya, tel.: 608 328 168, e-mail: info@cleatra.cz Řízení dodávky do 3,5 tuny ...
Praha

Učitelé na 2. stupni základních škol

Znalost A.J na úrovni rodilého mluvčí
Praha

Vývojáři software (java developer)

Požadavky: vzdělání - nejméně úplné střední odborné s maturitou. Ruský jazyk na úrovni rodilého ...
Praha

volná místa Praha