Programátoři počítačových aplikací specialisté

Kontakty
zaměstnavatel: Acamar Outsourcing Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 55000
Popis pozice
Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Volná místa v okolí Praha

Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, VŠ vzdělání na úrovni bakalář.
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakt: Voloshyn Nadiya, tel.: 608 328 168, e-mail: info@cleatra.cz Řízení dodávky do 3,5 tuny ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci

Požadované vzdělání minimálně nižší střední odborné.
Praha

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Kontakt: pletal Ondřej JUDr., tel.: 777 168 685 pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: ...
Praha

Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Praha

volná místa Praha